Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Gündem

Sevdiğiniz Kişiyi Yakınınızda Tutmanın Sırrı.

BAMBAŞKA SOHBETLER’İN KONUĞU: BURCU BİNİCİ Sevgilimin ailesi oyuncu olmamı kabul edemedi Ailesi sevgilimi istediği kızla evlendirdi

Başarılı oyuncu Burcu Binici, NTV ekranlarında oyuncu olduğu için, erkek arkadaşının annesi tarafından yaşadıklarını anlattı… Binici: “Bizim Türkiye’de anneler oğullarına bir kadını güzel sevmeyi, terbiyeli sevmeyi öğretseler, kavga ve şiddet olmaz”

Onur Büyüktopçu ile birlikte Freud’un İnsanları adlı tiyatro oyununda sahneye çıkan Burcu Binici, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’e konuk oldu. Onur Büyüktoplu ile birlikte yeni oyunlarını anlatan başarılı oyuncu, ilişkiler konusunda dikkat çekici cümleler kurdu. Burcu Binici, Ceyda Düvenci’ye  “Uzun bir ilişkim vardı 5 seneye yakın. Annesi bir gün bana ‘Kızım ne iş yapıyorsun’ dedi, bu arada da beni ekranda deli gibi izliyorlar. ‘Oyuncuyum ben’ dedim, ‘olsun’ dedi… Öyle bir olsun ki, ezmek için… Bir şey demedim, annesi istediği en yakın arkadaşının kızıyla evlendirdi sevgilimi… Bizim Türkiye’de şöyle bir sorunumuz var: anneler oğullarına bir kadını güzel seveceğini, terbiyeli seveceğini öğretseler ne kavga olur, ne gürültü olur, ne şiddet olur.”

 

Burcu Binici’nin bu açıklamasına Ceyda Düvenci’nin yorumu ise şöyle oldu:  “Ama annenin de öyle büyümüş olması gerekli, annenin de kadınlığının unutturulmamış, kadınlığı hep hatırlatılmış, onore edilmiş bir kadın olması gerekiyor bunu yapabilmesi için…”

 

DİĞER VİDEOLAR